Ankara Boyacı

Ankara Boyacı


Duvarınızdaki boyalarınız mı döküldü? Boyanızda atma mı oluştu? Oluşan çatlakları onarmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Boyanızın rengi dilediğiniz gibi olmadı mı? Sizler de çok sık rastladığınız bu sorunlarınız için bir türlü tutturamadığınız boya ve usta ikilisinin seçiminde oldukça güçlük çektiğiniz aşikâr! Sizleri çok düşündüren ve sizlere oldukça zahmetli gelen bu yenilik işinin en iyisini sizler için tercih edeceğimizden asla şüpheniz olmasın.  Eviniz için her zaman en iyisini istediğiniz halde çok az bilgi sahibi olduğunuz boya markaları ile birlikte çalışan ustaların tedirginliğini sorgulamayı bırakıverin! Sadece artık rahatlıkla seçebileceğiniz ustalar için çok amaçlı bir araştırmaya geçmek yerine sizler için özenle hazırlanmış sayfamızı gezintiye çıkabilirsiniz. Her daim sizlere pratik ve temiz bir hizmet sunacak olan boyaci-ankara.net adresinde sizler için özenle seçilmiş kadrosu ile tüm sorularınıza yanıt verecek şekilde hazırlanmış özverili bir çalışma sunulacaktır.  Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kadromuz ile dilediğiniz çalışmalar için yine dilediğiniz titizlikle sizlerle olacağız. Ankara Boyacı’da bir ulaşabileceğiniz birçok Ankara boya badana ustası bulunmaktadır. Bizler ise bu boya ustalarını bir araya getirip sizlere sunuyoruz.

Evinizde, işyerinizde her zaman seçeceğiniz boyacı kadrosunun işçiliği ile evinizde oluşan dökülmelere karşı yahut istediğiniz değişime karşı sizler de gayet emin bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Ankara ilinin merkezinde ve ilçelerinde olmak üzere kolaylıkla ulaşabileceğiniz kadromuz daima hizmetinizde olmaktan onur duyacağız.

Ankara merkez başta olmak üzere bir çok ilçede de rahatlıkla bulabileceğiniz bir çok ustayı sizler için bir araya getirdik. Hem uygun fiyatlı hem de işinde deneyim sahibi bir çok ankara boyacı ustamız ile sizlerin için hizmet vermeye hazırız. Boyacılarımızın işlerinde titiz olduklarını söylerken yine işlerini yaparken zaman kavramları için de pratik olabileceklerini söylemeden geçemeyeceğim. Sizler için hem pratik hem de uygun boyacı fiyatları sunmaktayız.

Ankara Boyacı Ustası

Bir boyacının işini hem daha uygun hem de daha pratik yapacak şekilde iki özelliğin bir arada bulunması sizlere avantaj olarak çevrilmiştir. 2+1 bir evin boyasını kabataslak düşünecek olursak yaklaşık 90 metrekare olan bir mekanın iki usta yaklaşık olarak 2 gün içerisinde bitirebilir. Yevmiye olarak hesaplandığında 4 yevmiye eden ustaları için 125 çarpı 4 ile 500 TLik bir işçilikten bahsetmek mümkündür. Ekstra olarak alacağınız boyanın kaliteli olanının tercih edilmesiyle birlikte fiyat artacaktır. Daha uygun fiyatlı boyacıları bulabilirsiniz elbette fakat bunun yanında 2 günlük işi 4 güne çıkartarak işlerin daha uzun sürede yapılmasına neden olabilirsiniz.  Ev boyamada duvarın rengini koya ise açık olarak boyanması, çatlakların, oyukların kapatılması gibi işlemlerde fiyatı arttıracaktır. Ankara Sancak Mahallesinde de 2+1 olan bir evin en uygun Ankara boyacısını bulurken 450 TL’den başlayan fiyatlarla olduğunu görmenin mümkün olacaktır. Keza bu Anıttepe, Kızılay, Demetevler ve daha bir çok mevkii için de geçerli olacaktır.

% 100 müşteri memnuniyetini önemseyen çalışanlarıyla www.boyaci-ankara.net sizlerle … Evinizi yenilemek istiyorsunuz fakat eşyalar evin içerisindeyken nasıl boya , badana işlerine kalkışcam diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Temel prensibleri müşteri memnuniyeti olan Ankara boyacı ustalarımız bir telefon uzağınızda.. Gelen ustalarımız öncelikle eşyaları toplar , boya geçirmeyen naylonlar ile özenle koruma altına alır ve çalışmaya start verirler. İşlem bittikten sonra da eski haline getirerek evinizden ayrılırlar. Unutmadan eşyalı evlerin daha kısa sürede işlerini bitirmek adına usta sayımızı evin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Yeni bir ev satın aldıysanız ve ya yeni bir eve kiraya çıkıcaksanız istenilen zaman da ustalarımız gelir. Evin büyüklüğü ve yapısı baz alınarak size renk kataloğundan önerileride bulunur . Ankara boyacı ustalarımız ; evin konumu , katı , cephesi gibi özellikleri göz önünde bulundurarak size olması gereken duvar renkleri konusunda fikirlerini beyan edip , ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışırlar.

Ev boyası , iş yeri boyası , apartman boyası , dış cephe boyası , lojman boyası , hastane boyası , iş hanı boyası , ofis boyası gibi yaptırmak istediğiniz mekanın boya – badanasını www.boyaci-ankara.net ‘ e bırakın , siz arkanıza yaslanın ve daha sonra bizden hizmet almanın keyfini çıkarın.

Yapmış olduğumuz boya – badana işlemlerinde öncelikle tadilat uygulanması gereken zemini alçıyla kapatıp olması gereken görünüme ulaştırıyoruz. Daha sonra tavan boya – badanasına geçiyoruz. Boyanılacak alanda kartonpiyer var ise kestirme fırçasıyla özenle boyanıp , duvarlara geçiyoruz. Duvarlarınız fırça darbesi olmadan sıfır hatasız şekilde kusursuz boyanıyor ve işlem tamamlanıyor. Yerlere serilen naylonlar toplandıktan sonra siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

Ankara boyacı ustalarımız ; güler yüzleriyle ve % 100 verimli işçilikleri ile sizlere hizmet vermeye hazırlar. Boya – badana işlerinizde mağdur olmamanız için ; minimum bütçe ile maksimum hizmet satın almanız için buradayız. Sizin işinizi yapıp bitirdikten sonra ; eşinize , dostunuza , komşularınıza , akrabalarınıza , arkadaşlarınıza referans olmak bizim için çok değerli ve oldukça önemli.

Leave a comment

Your e-mail will not published. *

%d blogcu bunu beğendi: